[рус]  [укр]  [eng]

Пасіка Вихора Віктора Івановича


097-111-89-68   050-222-71-33


пасіка Наша пасіка вже 30 років гарантує якість меду та бджолопродуктів.

На відміну від меду з магазинів наш мед не топлений та зберігає всі свої корисні властивості. Уся бджолина продукція доставляється безпосередньо з села.

Ви можете покуштувати та придбати бджолину продукцію на пасіці або тут
- Київ, пр. Перемоги, 79.


Документи про якість меду
та стан здоров'я бджіл

Мед на пробу:

Купити мед з гарантією можна тільки у знайомого пасічника. Як бути тим, у кого такого знайомого немає? Ми пропонуємо придбати маленькі баночки (0,25 л.) з медом на пробу. Розсмакувавши все дома, Ви можете спочатку оцінити мед, а потім зробити свій вибір щодо покупки.
мед

спас Мед та пасіка у малюнках:

У розділі Живопис ви можете подивитися картини різноманітних художників, які у своїх роботах відобразили старовинні і нові пасіки, працю пасічників, пейзажі з вуликами, мед та медові стільники.

А у розділі Бджолиний гумор підборка веселих малюнків.

Корисна інформація:

У розділі Корисні статті ви можете дізнатися багато цікавої інформації про мед, бджолопродукти, бджіл і про те, як це корисно для здоров'я людини.

До вашої уваги:
Мифы и заблуждения о мёде
Пару слов о вреде сахара и пользе мёда
Средиземноморская диета
Лечение алкоголизма пчелопродуктами
пасічник


Про пасіку   Ціни   Контакти  


Мед і бджолопродукти з пасіки. Купити мед - Київ, Україна.

Пасіка Медозбір - натуральний мед, перга, воскова міль, прополіс, молочко та ін. Якість гарантовано. Всі види меду в Києві. Бджільництво - Пасіка Медозбір


Пасіка medozbir.com.ua - мед, пилок, прополіс, віск, перга, забрус, мед акації, липовий мед, гречаний мед, молочко, мед в стільниках та інша бджолопродукція.