[рус]  [укр]  [eng]

МедМед


Мед продається у зручних відерках з харчового пластику. Виробник elipse.com.ua.
На замовлення мед буде розлит у скляні банки.

Об'єм відерка / маса меду:
0,5 літра / 0,7 кг.
1 літр / 1,4 кг.
3 літра / 4,2 кг.

Асортимент меду с пасіки Медозбір
Асортимент меду с пасіки Медозбір

Інформація про наш мед


БЕЗ ТЕРМООБРОБКИ
Наш мед ніколи не піддавався підігріву (термічній обробці) і зберігає всі корисні властивості. Хоча на багатьох підприємствах, які купують кристалізований мед у пасічників, встановлені лінії з розливу рідкого меду в споживчу тару. Рідким мед стає при нагріванні і залишається таким надовго, втрачаючи при цьому до 90% своїх лікувальних властивостей. Втрата біологічної активності меду відбувається при нагріванні вище 45 °C, тому що при підігріві руйнуються повністю або частково багато природні ферменти, вітаміни, білки, таніни і ароматичні речовини, що містяться у меді.

БЕЗ ДОМІШОК ТА БДЖОЛИНИХ ЛІКІВ
У нашому меді ви ніколи не знайдете цукор та інші домішки. Ми постійно підтверджуємо якість меду лабраторнимі висновками. Навесні наші бджоли починають жити і працювати в підготовлених і обпаленій вуликах в яких немає антибіотиків та бджолиних ліків.

ЗРІЛИЙ
Наш мед збирається завжди зрілим, тобто масова частка води знижена до нормального рівня. Нектар, "перетворюючись" в мед, проходить технологічний цикл, суть якого зводиться до видалення з нього зайвої пилку і вологи, а також до перетворення складних цукрів в моносахариди. Власне, це і називається дозріванням меду. Якщо цей цикл не закінчений - мед незрілий. Добросовісний бджоляр починає відкачувати мед з рамки не раніше ніж через 5-6 днів після того, як соти запечатані.

КОРИСНИЙ
Акацієвий та травневий мед легше засвоюється і надає мінімальне навантаження на підшлункову залозу. Липовий мед це класичні ліки при простудних захворюваннях, має хороший потогінний і заспокійливий ефект. У гречаному та лісовому меді більше мікроелементів та заліза.

БЕЗ МАРКЕТИНГОВИХ ТРЮКІВ
Ми не продаємо поширені сорти меду (ріпак, соняшник і т.д.) під виглядом більш цінних сортів (липовий, травневий і т.д.). Також ми не використовуємо популярні назви сортів меду, такі як карпатський, кримський, башкирський і т.п.

Зразки меду с пасіки Медозбір
Зразки меду с пасіки Медозбір

Мед. Мед з пасіки. Домашній гарний мед - Україна.

Мед. Мед бджолиний. Купити мед акацієвий мед липовий мед травневий мед лісовий мед. Натуральний мед. Екологічно чистий мед. Меда Україна. Бджільництво - Пасіка Медозбір


Пасіка medozbir.com.ua - мед, пилок, прополіс, віск, перга, забрус, мед акації, липовий мед, гречаний мед, молочко, мед в стільниках та інша бджолопродукція.