[укр]  [ру]  [en]

Гомогенат (трутневе молочко)


Гомогенат трутнево-розплідний


Гомогенат - це відкритий розплід бджолиних личинок, з якого будуть розвиватися трутні.
Гомогенат трутнево-розплідний має багато однакових властивостей з маточним молочком, хоча відрізняється від нього за біологічним походженням. Серед продуктів бджільництва гомогенат по спектру вітамінного складу займає перше місце, випереджаючи навіть маточне молочко.

Ціна:
200 г. гомогенату в чистому вигляді, заморожений - 340 грн.
500 г. гомогенату в чистому вигляді, заморожений (0,5 літра) - 850 грн.
100 г. гомогенату + 600 г. меду (0,5 літра) - 350 грн.

Гомогенат трутнево-розплідний в рамках
Гомогенат трутнево-розплідний в рамках

Гомогенат трутнево-розплідний сприяє прискореному відновленню характеристик семенників і передміхурової залози. Він підвищує статевий потяг, інтенсивність утворення андрогенів у чоловіків при чоловічому безплідді. За відгуками чоловіків, які постійно приймають гомогенат, цей натуральний препарат ефективніше засобів, що застосовуються при еректильній дисфункціі.
Дослідження показують, що прийом гомогенату стимулює функціонування яєчників у жінок, сприяє відновленню гормонального фону і дітородної функції.
Незамінний гомогенат для дорослих з ослабленим організмом і в геронтології - як чудове стимулюючий, оздоровлюючий засіб.
У складі гомогенату виявлені протеїни - 10-20%, вуглеводи - до 5%, жири - 5-6%, амінокислоти - 11%. Гомогенат багатий мікроелементами: калієм, натрієм, кальцієм, фосфором, магнієм, залізом та ін. У гомогенаті є вітаміни А, В, В1, В2, В3, В5.

Добування трутневого молочка на пасіці
Добування трутневого молочка на пасіці

Гомогенат трутнево-розплідний в стільниках
Гомогенат трутнево-розплідний в стільниках

Зберігання гомогенату в морозильній камері
Зберігання гомогенату в морозильній камері

Гомогенат (трутневе молочко). Купити гомогенат трутневий.

Гомогенат. Расплод бджолиних личинок з пасіки. Купити гомогенат трутнево-розплідний в Києві. Молочко личинок трутнів. Лікування чоловічих та жіночих захворювань. Гомогенат Київ. Бджільництво - Пасіка Медозбір.

Пасіка medozbir.com.ua 2024 - мед, пилок, прополіс, віск, перга, забрус, мед акації, липовий мед, гречаний мед, молочко, мед в стільниках та інша бджолопродукція.