[укр]  [ру]  [en]

МедМед


Мед продається у зручних відерках з харчового пластику. Виробник elipse.com.ua.
На замовлення мед буде розлит у скляні банки.

Об'єм відерка / маса меду:
0,5 літра / 700 г.
1 літр / 1,4 кг.
3 літра / 4,2 кг.

Асортимент меду с пасіки Медозбір
Асортимент меду с пасіки Медозбір

Інформація про наш мед


БЕЗ ТЕРМООБРОБКИ
Наш мед ніколи не піддавався термічній обробці і зберігає всі корисні властивості. Хоча на багатьох підприємствах, які купують кристалізований мед у пасічників, встановлені лінії з розливу рідкого меду в споживчу тару. Рідким мед стає при нагріванні і залишається таким надовго, втрачаючи при цьому до 90% своїх лікувальних властивостей. Втрата біологічної активності меду відбувається при нагріванні вище 40-45 °C, тому що при підігріві руйнуються повністю або частково багато природні ферменти, вітаміни, білки, таніни і ароматичні речовини, що містяться у меді.

БЕЗ ДОМІШОК ТА БДЖОЛИНИХ ЛІКІВ
У нашому меді ви ніколи не знайдете цукор та інші домішки. Ми постійно підтверджуємо якість меду лабраторнимі висновками. Навесні наші бджоли починають жити і працювати в підготовлених і обпалених вуликах в яких немає антибіотиків та бджолиних ліків.

ЗРІЛИЙ
Наш мед збирається завжди зрілим, тобто масова частка води знижена до нормального рівня. Нектар, "перетворюючись" в мед, проходить технологічний цикл, суть якого зводиться до видалення з нього зайвої пилку і вологи, а також до перетворення складних цукрів в моносахариди. Власне, це і називається дозріванням меду. Якщо цей цикл не закінчений - мед незрілий. Добросовісний бджоляр починає відкачувати мед з рамки не раніше ніж через 5-6 днів після того, як соти запечатані.

КОРИСНИЙ
Акацієвий та травневий мед легше засвоюється і надає мінімальне навантаження на підшлункову залозу. Липовий мед це класичні ліки при простудних захворюваннях, має хороший потогінний і заспокійливий ефект. У гречаному та лісовому меді більше мікроелементів та заліза.

БЕЗ МАРКЕТИНГОВИХ ТРЮКІВ
Ми не продаємо поширені сорти меду (соняшник) під виглядом більш цінних сортів (липовий, лісовий). Ми не використовуємо популярні назви сортів меду, такі як карпатський, гірський і т.п. Також ми не використовуємо назви - буркуновий, конюшиний, каштановий, еспарцетовий, коріандровий, мед фацелії т.щ. це дуже рідкісні види медів та зібрати їх в Україні можна тільки в обмеженій кількості.

Зразки меду с пасіки Медозбір
Зразки меду с пасіки Медозбір

Мед. Мед з пасіки. Домашній гарний мед.

Мед. Мед бджолиний. Купити мед акацієвий мед липовий мед травневий мед лісовий мед. Натуральний мед. Екологічно чистий мед. Мед Україна. Бджільництво - Пасіка Медозбір.

Пасіка medozbir.com.ua 2024 - мед, пилок, прополіс, віск, перга, забрус, мед акації, липовий мед, гречаний мед, молочко, мед в стільниках та інша бджолопродукція.