[укр]  [ру]  [en]

Мед акації


Мед акація (акацієвий)


Мед збирався бджолами в акацієвих лісах. Вміщує меншу кількість пилку, ніж у звичайних квіткових сортах, тому може вважатися гіпоалергенним (неаллергенним) сортом меду для пилкових алергіків.

Ціна:
0,5 літра (700 г.) - 190 грн.
1 літр (1,4 кг.) - 370 грн.
3 літра (4,2 кг.) - 1110 грн.

Місце медозбору: Чернігівська обл., Ніжинський р-н


Мед продається у зручних відерках з харчового пластику. Виробник elipse.com.ua.
На замовлення мед буде розлит у скляні банки.

Мед акації
>Мед акації

Мед акації - найсвітліший мед, прозорий, має ніжний аромат і м'який смак, у нього немає медової гіркоти, як у інших сортів меду.
Чистий мед акації - рідкий і текучий. Основна особливість цього меду - довго не кристалізуватися, мед знаходиться в рідкому стані протягом року. Ця властивість пов'язана з присутністю в його складі великої кількості фруктози.
Мед акації є одним з кращих сортів меду, тому що володіє антибактеріальними і антисептичними властивостями. Він зарекомендував себе як загальнозміцнюючий засіб, при жовчних і шлунково-кишкових захворюваннях, при захворюваннях печінки і нирок, в діабетичному та дитячому харчуванні.
Мед акації застосовується як заспокійливий засіб при нервових захворюваннях, безсонні, також використовується для лікування очних хвороб. Цей мед, зазвичай, не викликає алергії, це найкращий мед для дітей, в ньому багато вітаміну А (каротину).

Пасіка, де збирається мед акації


Наші вулики на пасіці в акацієвому лісі
Наші вулики на пасіці в акацієвому лісі

Пасічник в акацієвому лісі
Пасічник в акацієвому лісі

Наша пасіка в акацієвому лісі
Наша пасіка в акацієвому лісі

Експертний висновок (мед акації)
Експертний висновок (мед акації)

Мед акації. Купити мед з акації (акація)

Мед акації з пасіки. Купити натуральний мед акації. Ціна меду акація. Кращій акацієвий мед для дітей. Мед Київ. Бджільництво - Пасіка Медозбір.

Пасіка medozbir.com.ua 2024 - мед, пилок, прополіс, віск, перга, забрус, мед акації, липовий мед, гречаний мед, молочко, мед в стільниках та інша бджолопродукція.