[укр]  [ру]  [en]

Бджолині стільники (рамки)


Цілі рамки з медом із вулика


Маленька рамка з запечатаним медом (1,5 кг.)
Маленька рамка з запечатаним медом (1,5 кг.)

Стільниковий мед - це 100% природний продукт, якого не торкалася рука людини. Мед законсервований бджолами у своїй природній тарі - стільниках. Стільники - це природна упаковка для меду, разом з якою можна його вживати, отримуючи додаткові вітаміни та натуральні антибіотики. До того ж віск діє в шлунку і кишечнику як природний адсорбент, який пов'язує токсичні речовини і сприяє їх виведенню з організму. Мед в сотах краще зберігається і не кристалізується на протязі року.

Медові соти - прекрасний засіб лікування захворювань дихальної системи. При жуванні меду разом з сотами, цілющий вплив на організм надає не тільки сам мед, а й віск, з якого бджоли роблять стільники, і забрус - кришечки, якими соти запечатані, і частинки пилку, які завжди присутні в стільниковому меді, і безліч інших біологічно активних компонентів.
Жування медових стільників сприятливо впливає на слизову дихальних шляхів. Також стільниковий мед надає антиалергічну дію.
Стільниковий мед є природним джерелом незайманих ферментів, мікроелементів і вітамінів.

Рамка з медом
Рамка з медом

Бджолині стільники. Рамки з вулика. Мед з вулика.

Бджолині стільники. Справжній рамковий стільниковий мед з вуликів. Мед в подарунок. Рамки з медом з акації, з липи, з гречки з пасіки. Бджільництво - Пасіка Медозбір.

Пасіка medozbir.com.ua 2024 - мед, пилок, прополіс, віск, перга, забрус, мед акації, липовий мед, гречаний мед, молочко, мед в стільниках та інша бджолопродукція.