[укр]  [ру]  [en]

Воскова міль (настоянка)


Настоянка личинок воскової молі


На нашій пасіці ми вирощуємо личинки воскової молі тільки на природних для них кормах - темні стільники з медом і пергою. Таким чином, личинки не втрачають свої природні якості і настоянка, отримана з них, володіє високими лікувальними властивостями.

Ціна:
100 мл. 20% настоянки - 150 грн.

Настоянка личинок великої воскової молі
Настоянка личинок великої воскової молі

Настоянка личинок великої воскової молі - є противірусним і антибактеріальним препаратом широкого спектру дії. Настоянка (екстракт) містить біологічно активні речовини вироблені бджолами, компоненти що стимулюють ріст і розвиток клітин, а також важливі макро та мікроелементи, велика кількість цинку і магнію. Настоянка дуже активна і малотоксична, стабільна при зберіганні і не дає небажаних побічних ефектів, на відміну від багатьох фарм. і хіміопрепаратів.

Екстракт личинок великої воскової молі з пасіки
Екстракт личинок великої воскової молі з пасіки

Протитуберкульозний ефект настоянки личинок великої воскової молі обумовлений присутністю в його складі ферментів, здатних руйнувати оболонку мікобактерії туберкульозу. Застосування настоянки сумісно з проведенням антибактеріальної терапії, при цьому підвищується ефективність застосування антибіотиків і зменшується ризик виникнення алергічних реакцій. Препарат ефективно лікує грибкові захворювання легенів - наслідки застосування антибіотиків.

У педіатрії настоянка личинок великої воскової молі успішно застосовується при лікуванні хронічних бронхолегеневих захворювань, коли звичайне лікування (антибіотики або інші хіміотерапевтичні методи) не дає позитивного результату. У дітей зникають кашель і температура, нормалізуються показники периферичної крові, відновлюється імунітет. Препарат перспективний при туберкульозній патології у дітей.

Личинки великої воскової молі в стадії розвитку
Личинки великої воскової молі в стадії розвитку

Настоянка личинок великої воскової молі широко застосовується в акушерстві та гінекології при лікуванні клімактеричних розладів, безпліддя (невиношування), вона ідеально усуває анемії вагітних (при токсикозах першої половини вагітності).

Настоянка личинок великої воскової молі володіє помітною анаболічним дією, підвищує витривалість організму при перевантаженнях, має антистресову властивість. Препарат можна застосовувати для виведення спортсмена зі стану, що став результатом застосування анаболічних стероїдів.

Розведення личинок воскової молі на нашій пасіці
Розведення личинок воскової молі на нашій пасіці

Велика воскова міль (вогнівка) - комаха, яка проникє у вулики. Личинки їдять віск (бджолині стільники), пергу, мед. Поїдаючи корисні бджолопродукти личинки накопичують в собі багато корисних речовин, які необхідні людському організму. Вивчаючи імунітет воскової молі, вчені довели надзвичайну стійкість її личинок до збудників туберкульозу, чуми, дифтерії та інших патогенних для людини мікроорганізмів.

Воскова міль (настоянка). Купити воскову міль.

Воскова міль. Настоянка личинок воскової молі. 20% настоянка личинок (екстракт). 20 відсоткова. Натуральний бджолопродукт з пасіки. Бджільництво - Пасіка Медозбір.

Пасіка medozbir.com.ua 2024 - мед, пилок, прополіс, віск, перга, забрус, мед акації, липовий мед, гречаний мед, молочко, мед в стільниках та інша бджолопродукція.