[укр]  [ру]  [en]

Забрус


Забрусовий мед


Забрус - це зрізані верхні кришечки запечатаних медових стільників (сот). Він відрізняється від воску своїм складом. У запечатаних медових сотах мед виходить набагато ароматнішим, т.щ. запечатуючи стільники бджоли використовують особливу речовину, до якого входить секрет залоз бджіл, прополіс і пилок. Тому забрус є дуже цінним речовиною з медичної точки зору.

Ціна:
500 г. (акація) - 180 грн.
1 кг. (акація) - 350 грн.

Забрус з пасіки Мезозбір
Забрус з пасіки Мезозбір

Забрус (забрусовий мед) є високоефективним засобом при лікуванні бактеріальних і вірусних захворювань носоглотки і верхніх дихальних шляхів, при ангіні, гаймориті, запаленнях голосових зв'язок і запаленнях пазух носа, при цьому не викликає алергії. Жування забрусу підвищує секреторну і рухову функцію шлунка, так як при жуванні невелика кількість воску потрапляючи в шлунок, розчиняється в шлунковому соку і підсилює слизову шлунка, а це сприяє більш кращому засвоєнню їжі. У результаті забрус дуже цінний засіб при лікуванні гастриту і виразки.
Висока бактерицидність забруса пояснюється наявністю біологічно активної речовини - лізоцим. У стільниковому меді лізоциму міститься 16 мг/л, а в звичайному 2 мг/л. Про важливість лізоциму для людини говорить той факт, що в жіночому молоці вміст лізоциму в 3000 разів більше ніж у коров'ячому. Лізоцим міститься у верхньому шарі меду під кришечками і тому майже весь переходить до складу забруса, а в чистому меді його майже не залишається.

Срізання забруса
Срізання забруса

Забрус
Забрус

Забрус в ведерках 1 літр
Забрус в ведерках 1 літр

Забрус. Забрусовий мед. Купити забрус з пасіки.

Забрус. Забрусовий стільниковий мед має ряд цілющих властивостей. Забрус з медом акації. Екологічно чистий мед та забрус. Київ. Бджільництво - Пасіка Медозбір.

Пасіка medozbir.com.ua 2024 - мед, пилок, прополіс, віск, перга, забрус, мед акації, липовий мед, гречаний мед, молочко, мед в стільниках та інша бджолопродукція.