[укр]  [ру]  [en]

Мед в стільниках


Стільники з запечатаним медом шматочками в упаковці


Ціна:
100 г. - 35 грн.

Ви можете замовити шматочки різної ваги від 300 г. до 400 г.

Стільники з медом липи розфасовані
Стільники з медом липи розфасовані

Стільниковий мед - це 100% природний продукт, якого не торкалася рука людини. Мед законсервований бджолами у своїй природній тарі - стільниках. Стільники - це природна упаковка для меду, разом з якою можна його вживати, отримуючи додаткові вітаміни та натуральні антибіотики. До того ж віск діє в шлунку і кишечнику як природний адсорбент, який пов'язує токсичні речовини і сприяє їх виведенню з організму. Мед в сотах краще зберігається і не кристалізується на протязі року. Стільниковий мед є природним джерелом незайманих ферментів, мікроелементів і вітамінів.

Стільники з гречаним медом розфасовані
Стільники з гречаним медом розфасовані

Медові соти - прекрасний засіб лікування захворювань дихальної системи. При жуванні меду разом з сотами, цілющий вплив на організм надає не тільки сам мед, а й віск, з якого бджоли роблять стільники, і забрус - кришечки, якими соти запечатані, і частинки пилку, які завжди присутні в стільниковому меді, і безліч інших біологічно активних компонентів. Жування медових стільників сприятливо впливає на слизову дихальних шляхів. Також стільниковий мед надає антиалергічну дію.

Стільники з вулика
Стільники з вулика

Стільники з медом акація, липа, гречкаМед в стільниках. Стільники з медом. Купити соти з вулика.

Мед в стільниках. Справжній стільниковий запечатаний мед з пасіки Медозбір. Бджільництво - Пасіка Медозбір.

Пасіка medozbir.com.ua 2024 - мед, пилок, прополіс, віск, перга, забрус, мед акації, липовий мед, гречаний мед, молочко, мед в стільниках та інша бджолопродукція.