[укр]  [ру]  [en]

Натуральний мед


Як вибрати справжній натуральний мед?


Сьогодні на ринку представлена велика кількість сортів меду, але серед цього розмаїття часто зустрічаються підробки або просто неякісний товар, а іноді навіть неіснуючі сорти меду. Що ж робити, щоб не бути обдуреним і купувати справжній продукт?

1. Тільки лабораторний аналіз дозволить точно оцінити мед. Іноді самі бджолярі роблять аналіз свого меду, тому Ви маєте право попросити у бджоляра експертний висновок (сертифікат якості). Купивши мед, Ви і самі зможете зробити такий аналіз - це допоможе Вам знайти перевірених і надійних продавців.

2. Краще купувати мед у пасічників, які мають велику пасіку. З маленьких пасік збирається менше меду і тому деякі недобросовісні бджолярі можуть фальсифікувати мед. Бджолярі, що мають велику пасіку, отримують, як правило, достатня кількість меду і дорожать своєю репутацією.

3. Якісний хороший мед не може коштувати занадто дешево і коштує відповідно. Це, звичайно не означає, що якщо Ви купите мед за дуже високою ціною, то він буде справжній. Завжди слід орієнтуватися на ринкові ціни.

4. У випадках, коли Ви купуєте мед на ринку, Ви, як правило, маєте справу з перекупниками, які, завищують ціну, тому надійніше купувати у самих бджолярів.

5. Справжній мед повністю, без залишків розчиняється у роті і трохи дере горло, так як подразнює слизову оболонку. Що стосується аромату, то він залежить від сорту меду. Справжній мед має ні з чим незрівняний, запашний аромат.

6. Щоб визначити зрілість меду, візьміть в руки ложку, зачерпніть мед, і круговими рухами розгорніть ложку кілька разів, тим самим ніби намотуючи його на ложку. Зрілий мед буде намотуватися, практично не стікаючи назад. Потім, нахиліть ложку вниз, даючи меду стекти з неї. Зрілий мед відмінної якості, буде стікати стрічкою, утворюючи невелику гірку, яка буде плавно ставати рівною. Також на поверхні з'являться бульбашки.

7. Якщо розміщувати ложку справжнього меду в склянці з гарячою водою, то він повністю розчиниться. Один літр якісного меду важить трохи більше 1,4 кг.

Натуральний мед. Купити натуральний мед в Києві.

Натуральний мед по кращим цінам. Натуральний мед без термообробки. Корисні властивості натурального меду. Бджільництво - Пасіка Медозбір.

Пасіка medozbir.com.ua 2024 - мед, пилок, прополіс, віск, перга, забрус, мед акації, липовий мед, гречаний мед, молочко, мед в стільниках та інша бджолопродукція.